EVERYTHING ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

شما عزیزان می‌توانید برای سفارش بیمه بدنه به سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات، بیمه بدنه را سفارش دهید.

این رشته دارای بازار کار بسیاری خوبی است. یا می توانید در شرکت کارشناسی خودرو بعنوان کارشناس خودرو سیار، کارشناس قیمت خودرو و … مشغول بکار شوید، یا می توانید بصورت اینترنتی به مردم مشاوره دهید برای مثال فعالیت در پیج کارشناسی خودرو در اینستاگرام.

شرایط استخدام کارشناسان خودرو در سرتاسر کشور در کارکیتا 

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش (کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟ این هزینه شامل چه مواردی است؟

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

تست تعلیق: وضعیت ترمزگیری ماشین، ترمز دستی، دیسک‌های عقب و جلوی ماشین، و همچنین وضعیت فرمان در تست تعلیق بررسی می‌شوند.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، اعزام کارشناس خودرو سیار در شهر شما به محل مورد نظر انجام می‌شود و مراحل کارشناسی ماشین در محل انجام می‌شود. فرآیند ثبت درخواست کارشناسی فنی و بدنه خودرو را در سایت کارکیتا طبق مراحل زیر انجام می‌شود.

زیرا در بازار ایران خودرویی که بدون رنگ باشد ارزش بالاتری نسبت به خودروی رنگ شده دارد. هرچند که آسیب دیده باشد!

در این مطلب در خصوص بیمه بدنه یک روزه و شرایط آن به طور کامل توضیح داده شده است.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت.

در فرآیند کارشناسی خودرو تمام قسمت های خودرو مورد بررسی قرار می گیرد مانند :

کارشناسی بدنه و فنی خودرو از جمله خدماتی است که توسط مجموعه های مختلف با تعرفه های متفاوت به مردم ارائه می شود. اگر متقاضی دریافت این خدمات هستید و قیمت برای شما مهم است، توصیه ما این است که این خدمات را از یک مجموعه ای دریافت کنید که هم از کیفیت کارشان مطمئن هستید و هم تعرفه ارائه این خدمات در آن ها پایین باشد.

متاسفانه برخی کارشناس ماشین تهران از فروشندگان خودرو، با دستکاری بعضی از قطعات، می‌توانند کاری کنند که شما متوجه برخی نواقص خودرو نشوید و بیشتر از ارزش خودرو هزینه کنید.

Report this page